Top Bar

Bishop McNamara

Off-Canvas

Honor Roll

Congratulations to the 2018-2019 high school honor roll achievers!

Gold Honor Roll



Seniors:

Keegan Adamson, Bridget Azzarelli, Elizabeth Barajas, Anna Barker, Alison Berg, Hannah Bilgri, Jared Born, Layla Boule, Michael Carroll, Bobbi Davidson, Dana Delacruz, Vanessa Diaz, Caroline Dobosz, Maria Fernandez, Luis Galan, Ashley Gaytan, Payton Gerberding, Timothy Harris, Jenna Hedge, Logan Johnson, Kenna Kleinert, Dominik Koziol, Lauren Krisko, Benjamin Kuntz, Preston Lade, Mary Loftus, Gillian McDermott, Thomas Nehls, Wilson Netherton, Reilly Nugent, Broghan O'Connor, Jenna O'Connor, Isabella Parish, Victoria Perkins, Kaitlin Pfeiffer, Faith Provost, Kaitlyn Riley, Mia Robbins, Jenna Salzman, Caitlin Sellers, Andrew Steffes, Madison Stuckmaier, Vaughn Studer, Karina Toledo, Ricardo Valtierra, Marcelo Vargas, Jaelyn Vickery, Kyra Williams

Juniors:

Madison Bylak, Jocelyn Clodi, Connor Curtis, Lily Edwards, Riley Ford, Taylor Gilbert, Joshua Granger, Jennifer Guerrero, Alec Hayden, Jacqualyn Henrichsen, Steven Karraker, Kara Kleinert, Kolton Krutsinger, Tyler Kujawa, Molly Kurtz, Mackenzie LaCost, Sarah Littrell, Caleb Magruder, Samantha Miller, Elle Nugent, Emilie Nugent, Max O'Connor, Yoana Perez, Joseph Pizur, Connor Powers, Toryn Provost, Wesley Provost, Isaac Ruder, Christopher Sanchez, Abbey Short, Mya Smithberg, Ciara Sykes, Avery Turro

Sophomores:

Emily Antognoli, Jade Baker, Landon Blanchette, Sydney Born, Blain Christie, Amelia Conroy, Makayla Cooper, Haley Dexter, Victoria Dilday, Midori Dotson, Darrick Ford, Sydney Fulford, Emma Gerth, Katelyn Godin, Donovan Golden, Madison Hamilton, Piper Hanson, Ryan Hardesty, Sadie Hayden, Jayce Hedge, Faith Horn, Collin Howard, Ethan Howard, Riley Jones, Adriana Lade, Kyle Lampley, Matthew Lampley, Anna Latham, Lauren Leisure, Brezje Lopez, Olivia Lorenc, Lesley Magiera, Jacob Majszak, Elizabeth Martinez, Brandon Medina, Patrick O'Brien, McKenna O'Connor, Katie Prado, Lilia Provost, Eden Rainbolt, Elizabeth Salerno, Noah Smith, Laura Tatroe, Emma Valant, Jael Vickery, Jessica Vickery, Patrick Wilson, Kaylee Woolman, Arran Yartz

Freshmen:

Meaghan Adcock, Gianna Agresti, Jacqueline Allaway, Allaina Beaupre, Jazmine Beck, Anna Beckman, Carly Bilgri, Natalie Blanchette, Brinley Boskey, Jillian Brinkmann, Daniel Carroll, Shelby Corbett, Jose Cortes, Olivia Coy, Levi Crosswell, Zachary Curtis, Kennedy Ebersole, Molly Fogel, Oriana Gonzalez-Guzman, Benjamin Grzelak, Micah Hardesty, Skyler Hendricks, Ty Kelly, Karmen Krutsinger, Preston Lambert, Max Lay, Miriam Lemus, Shawn Malone, Riley Mayer, Emma McCammon, Kelsey Miller, Ashlyn Mitchell, Anahi Munoz, Caitlyn Novak, Connor Nugent, Halle Nugent, Monserrat Olguin, Alex Orozco, Gavin Phillips, Chase Provost, Colton Provost, William Provost, Michaela Richey, Estefani Rosales, Damon Saathoff, McKenna Salzman, Holly Singleton, Madigan Spenard, Clare Steffes, Aiden Weber, Faith Wertz, Grant Wheeler, Tyrone Williams, Elizabeth Worby, Noelle Yartz, Kedzie Yeates

Silver Honor Roll



Seniors:

Dorian Autman, Kayelee Brosseau, Precious Browning, Kiaria Brown-Shaw, Leigha Campe, Liam Crowley, Mia Crowley, Dominick Dockus, Huanji Gu, Andrew Kyrouac, Samantha Lhotak, Sophia Nugent, Cole Phillips, Jared Romero, Mya Smith, Olivia Wheeler

Juniors:

Joseph Allegro, Hector Alvarez, Isabel Carmona, Andrew Carr, Brandon Courtney, Jonas Hall, Owen Jackson, Michael Lanie, Michael Mills, Emily Ochoa, Kylie Sullivan, Lauryn Thomas, Joseph Trevino, Erick Valadez-Rico, Nicholas Viglia

Sophomores:

Matthew Arseneau, Gillian Brenner, Claudia Dolliger, Jocelyn Hipolito, Isabella Jeck, Annika Lackey, Brooke Leisure, Emily Mazzuchi, Graham McGrath, Jacob Pelletier, Mya Pinski, Abigail Richey, Natalia Ruiz

Freshmen:

Sydney Burnett, Nolan Czako, Bobbie Falkner, Bryce Hiatt, Zachary Jefferson, Jonathan Jones, Mallory O'Connor, Andrea Patino, Francisco Perez, Curinthian Smith, Alex Willis, Chance Zimmerman